Ειδικότερα, μετά τις προσυνεδριακές συνελεύσεις των Πολιτικών Επιτροπών στη ΛΑΕ Καλαμάτας και Μάνης, εξελέγησαν οι εξής:
Π.Ε. Καλαμάτας: Γιάννης Ανδρουλιδάκης, Βασίλης Ανδρούτσος, Στάθης Βρεττός, Γιώργος Κανέλης, Σάκης Κουβάτσης, Γιάννης Κουλουμπίνης, Στέφανος Λιάσκος, Μαρία Μαθιοπούλου, Βαγγέλης Μάινας, Μαρία Μήτση, Νίκη Μπέη, Κώστας Μπούρας, Φώτης Ξεπαπαδέας, Περικλής Παπαδόπουλος, Νόρα Περδίου, Θανάσης Πετράκος, Δημήτρης Πράττης, Χρυσάνθη Τσίβου, Βασίλης Τσουλάκος, Ελενα Ψαρρέα.
Π.Ε. Μάνης: Αλέξανδρος Μπλιζιώτης, Παναγιώτης Λούζης.