Μετά από έναν εκρηκτικό χειμώνα sold out συναυλιών σε Ελλάδα και εξωτερικό (Μέγαρο Μουσικής Αθηνών, Θεσσαλονίκης, Βερολίνο, Παλλάς, Κύπρο, Θέατρο Απόλλων Σύρου, Δημοτικό Θέατρο Πειραιά κ.α.) έρχονται με πολύ τρέλα, ρυθμό, εκπλήξεις και … δαιμονικά έγχορδα.
Το πρόγραμμά τους περιέχει από κλασικά μέχρι παραδοσιακά, από χέβι μέταλ μέχρι λαϊκά, από ποπ σε ρεμπέτικα, εκκλησιαστικούς -βυζαντινούς ύμνους, δικά τους κομμάτια κ.α. Το καλοκαίρι αυτό μαζί με το καινούργιο διπλό άλμπουμ τους ''Fear of the Bach'' κυκλοφορεί και η second edition του πρώτου τους CD (String Demons) που εξαντλήθηκε.