Ταυτότητα παράστασης: συγγραφέας: Δήμητρα Παπαδοπούλου, σκηνοθεσία: Φωκάς Ευαγγελινός - Δήμητρα Παπαδοπούλου, σκηνικά: Γιάννης Μουρίκης, κοστούμια: Γιώργος Σεγρεδάκης, μουσική ενορχήστρωση και διδασκαλία: Παναγιώτης Τσεβάς, φωτισμοί: Μελίνα Μάσχα, φωτογραφίες: Ρούλα Ρέβη, βοηθός σκηνοθέτη: Πέτρος Γεωργοπάλης, βοηθός σκηνογράφου: Μιχάλης Σαπλαούρας, promo video: Γιώργος Δάσκαλος.
Παίζουν: Θανάσης Αλευράς, Κωνσταντίνα Μιχαήλ, Αντώνης Κρόμπας, Jerome Kaluta, Πέτρος Γεωργοπάλης, Στράτος Λύκος, Παναγιώτης Αλεξανδράκης και η Ελένη Ροδά.
Εισιτήρια προπωλούνται στο Πνευματικό Κέντρο Καλαμάτας.