Η εκδήλωση θα φιλοξενηθεί στην "Αυλή της Γιωργίτσας" και θα ξεκινήσει στις 8 το βράδυ.
Για τα βιβλία θα μιλήσει ο ίδιος ο συγγραφέας, ενώ ποιήματα θα διαβάσουν η ηθοποιός-σκηνοθέτρια Μαρία Σκαφιδά, η Ματίλντα Τούμπουρου και η εικαστικός-πρόεδρος του Πολιτιστικού Σωματείου για την Τέχνη & Φύση "Ναρτούρα", Βασιλική Κατέρη.
Η "Αυλή της Γεωργίτσας" βρίσκεται στην Παλιά Καρδαμύλη, σε ένα στενό κοντά στον κεντρικό δρόμο, αμέσως μετά την εκκλησία της Κοίμησης της Θεοτόκου. Για περισσότερες πληροφορίες: Βούλα Σπυρέα "Plan V Events", τηλ. 6942-849549.