Η νέα Λέσχη Γαστρονομίας Μεσσηνίας "Η γαστροναυτική εκστρατεία" κι η Αθηνά Πάνου συγγραφέας του βιβλίου "Cupcakes" συνδιοργανώνουν το πρώτο σεμινάριο cupcakes και cookies στην Καλαμάτα το Σάββατο 4 με 7 το απόγευμα, στον εκθεσιακό χώρο της "Κ. Κούμανης - έπιπλα κουζίνας" στην οδό Ψαρών 96 στην Kαλαμάτα.
Για δήλωση συμμετοχής μπορεί κανείς να στείλει μήνυμα στην αντίστοιχη σελίδα της λέσχης, στο facebook.