Τη συναυλία άνοιξαν οι Hostage, οι Vios Olethrios, οι Insomnia και οι The silent rage. Κόσμος ήρθε στις "Σπονδές" από όλη την Πελοπόννησο, αλλά και την Αθήνα για να ακούσει από κοντά κομμάτια από το νέο τους δίσκο "Κατά τον δαίμονα εαυτού".
Ενα πολύ δυναμικό live με τις μεγαλύτερες επιτυχίες τους παρουσίασαν την Παρασκευή το βράδυ οι Rotting Christ στις "Σπονδές" στην Καλαμάτα.
Τη συναυλία άνοιξαν οι Hostage, οι Vios Olethrios, οι Insomnia και οι The silent rage. Κόσμος ήρθε στις "Σπονδές" από όλη την Πελοπόννησο, αλλά και την Αθήνα για να ακούσει από κοντά κομμάτια από το νέο τους δίσκο "Κατά τον δαίμονα εαυτού".