Μια εικόνα της Κυπαρισσίας από τα παλιά. Απεικονίζει την "Ανω Πλατεία" κατά πώς γράφει η καρτ ποστάλ και φαίνεται πως είναι περί τα τέλη της δεκαετίας του 1920.
[Από την εξαιρετική συλλογή του meropitopik.blogspot.gr]
Οψη της παλιάς Κυπαρισσίας
Μια εικόνα της Κυπαρισσίας από τα παλιά. Απεικονίζει την "Ανω Πλατεία" κατά πώς γράφει η καρτ ποστάλ και φαίνεται πως είναι περί τα τέλη της δεκαετίας του 1920.
[Από την εξαιρετική συλλογή του meropitopik.blogspot.gr]