Το ερώτημα είναι άδειασε για να επισκευαστούν και να μπουν καινούργια ή θα ερημώσει; Θα φανεί στην πορεία. Μια παιδική χαρά όμως δίπλα στην πλατεία, που ήταν εγκαταλελειμμένη χρόνια, χρειάζεται.
Κ.Μπ
Άδειασε η παιδική χαρά δίπλα στην κεντρική πλατεία Κυπαρισσίας από παιχνίδια, που ήδη εν πολλοίς ήταν κατεστραμμένα.
Το ερώτημα είναι άδειασε για να επισκευαστούν και να μπουν καινούργια ή θα ερημώσει; Θα φανεί στην πορεία. Μια παιδική χαρά όμως δίπλα στην πλατεία, που ήταν εγκαταλελειμμένη χρόνια, χρειάζεται.
Κ.Μπ