Οπως έχει διαπιστωθεί, οι περισσότεροι σκανάρουν το πιστοποιητικό και στη συνέχεια ρωτούν μονάχα αν υπάρχει κάποιο αποδεικτικό στην κατοχή του πελάτη, ελπίζοντας στην ειλικρίνειά του.
Η αλήθεια είναι βέβαια πως η όλη διαδικασία μόνο άβολη είναι για έναν εργαζόμενο στον οποίο εν μία νυκτί ανακοινώθηκε πως πρέπει να κάνει ελέγχους, ωστόσο όσο τα κρούσματα δεν υποχωρούν καλό θα ήταν
να επικρατήσει η υπομονή και όχι ο εφησυχασμός.
Τ.Αν