Ορκους πίστης έδωσαν ενώπιον του δημάρχου Τριφυλίας Παναγιώτη Κατσίβελα που τέλεσε τον πολιτικό γάμο στο Δημαρχείο Γαργαλιάνων. Από εμάς πολλές ευχές για βίο ανθόσπαρτο.
Κ.Μπ.
Τρίτη, 18 Αυγούστου 2015 18:44
Ο γάμος του πρόεδρου των Γαργαλιάνων
Τα σκαλιά του… Δημαρχείου ανέβηκε το απόγευμα της Κυριακής ο πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Γαργαλιάνων Ανδρέας Ματθιουδάκης, για να δεθεί με τα δεσμά του γάμου με την εκλεκτή της καρδιάς του Διονυσία Δημητρακοπούλου.
Κατηγορία
Σχόλια