«Χαρούμενοι είμαστε που κάνουμε το καθήκον μας. Ήρθαμε εδώ μετά από ξενύχτι. Δεν το συνηθίζουμε τέτοια ώρα να είμαστε ξύπνιοι μετά από ξενύχτι. Ψήφισα δαγκωτό το ίδιο με την προηγούμενη φορά», είπε ο ένας στην ρεπόρτερ της ΕΡΤ.
Το εκλογικό τους δικαίωμα άσκησαν δύο μαθητές στη Θεσσαλονίκη νωρίς το πρωί της Κυριακής, καθώς αποφάσισαν να πάνε να ψηφίσουν απευθείας από νυχτερινή έξοδο και έδωσαν κι οδηγίες για όσους θέλουν να ξενυχτήσουν.
«Χαρούμενοι είμαστε που κάνουμε το καθήκον μας. Ήρθαμε εδώ μετά από ξενύχτι. Δεν το συνηθίζουμε τέτοια ώρα να είμαστε ξύπνιοι μετά από ξενύχτι. Ψήφισα δαγκωτό το ίδιο με την προηγούμενη φορά», είπε ο ένας στην ρεπόρτερ της ΕΡΤ.