Ειδικότερα την Κυριακή από τις 7 το πρωί μέχρι και τις 2 το μεσημέρι θα απαγορεύεται η στάθμευση στις οδούς Υπαπαντής, 23ης Μαρτίου, Αριστομένους, Παν. Καίσαρη, Φαρών και Φάριος.
Την απαγόρευση στάθμευσης οχημάτων στη διαδρομή που θα ακολουθήσει η λιτανεία της εικόνας της Υπαπαντής την Κυριακή, ημέρα εορτασμού της πολιούχου της Καλαμάτας, ανακοίνωσε η Αστυνομική Διεύθυνση Μεσσηνίας.
Ειδικότερα την Κυριακή από τις 7 το πρωί μέχρι και τις 2 το μεσημέρι θα απαγορεύεται η στάθμευση στις οδούς Υπαπαντής, 23ης Μαρτίου, Αριστομένους, Παν. Καίσαρη, Φαρών και Φάριος.