Ο Αλβανός, ο οποίος μένει στην περιοχή, συνελήφθη λίγο μετά από αστυνομικούς του Α.Τ. Πεταλιδίου και Μεσσήνης, τους οποίους ειδοποίησε ο παθών. Μέχρι να πάνε εκεί οι αστυνομικοί, ο ιδιοκτήτης και ο φίλος του κράτησαν στην αποθήκη τον Αλβανό. Προανάκριση διενεργεί το Αστυνομικό Τμήμα Πεταλιδίου.
Τετάρτη, 03 Φεβρουαρίου 2016 16:51
Σύλληψη διαρρήκτη στο Νερόμυλο
Μέσα στην αποθήκη, την ώρα που έκλεβε, πιάσανε την Κυριακή το απόγευμα έναν 63χρονο Αλβανό διαρρήκτη στο Νερόμυλο ο ιδιοκτήτης της αποθήκης και ένας φίλος του.
Κατηγορία
Αστυνομικά