Η σύνθεση έχει ως εξής: πρόεδρος Μαρία Γερανέα - Παπούλια, α' αντιπρόεδρος Ελένη Ξενογιάννη, β΄ αντιπρόεδρος Νικόλαος Χρονόπουλος, γραμματέας Αναστάσιος Ροβολής, ταμίας Ραφαήλ Ρούσης, έφοροι: Κατερίνα Τζαμουράνη, Χρήστος Κορομηλάς. Επίτιμος πρόεδρος εξελέγη ομόφωνα ο Πάνος Κοσμόπουλος του Δημητρίου συνταξιούχος δάσκαλος, για την προσφορά του ως διευθυντής σύνταξης του περιοδικού "Ιθώμη" επί σειρά ετών και για τα χρόνια που διετέλεσε μέλος - πρόεδρος του ΔΣ.
Τρίτη, 27 Ιουνίου 2017 18:53
Το νέο ΔΣ του Συλλόγου προς Διάδοσιν των Γραμμάτων
Σε σώμα συγκροτήθηκε το νέο ΔΣ του Συλλόγου προς Διάδοσιν των Γραμμάτων, μετά από εκλογές που έγιναν την Κυριακή.
Κατηγορία
Κοινωνία