Πρόεδρος επανεκλέχτηκε ο Θανάσης Βασιλόπουλος, α' αντιπρόεδρος ο Γιώργος Καπερώνης, β' αντιπρόεδρος ο Δημήτρης Αντωνόπουλος, γενικός γραμματέας ο Γιάννης Κουφός, ταμίας ο Χρόνης Χρονόπουλος, υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων ο Γιώργος Παναγόπουλος, αναπληρωτής υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων ο Θόδωρος Καλογερόπουλος και σύμβουλοι οι Δημήτρης Γαλανάκης, Γιώργος Μασουρίδης, Απόστολος Μυλωνάς και Κώστας Πετρόπουλος.
Στην Ελεγκτική Επιτροπή πρόεδρος εκλέχτηκε ο Γιάννης Γεωργιάδης και σύμβουλοι οι Βασίλης Αλεξόπουλος και Ηλίας Μερκούρης. Ως αντιπρόσωποι στη ΓΣΕΒΕΕ εκλέχτηκαν οι Θανάσης Βασιλόπουλος, Γιώργος Καπερώνης, Γιάννης Κουφός και Δημήτρης Γαλανάκης (ως μέλος Δ.Σ. ΓΣΕΒΕΕ).