Ομιλητές ήταν οι Δημήτρης Μέρκος μέλος του Γ.Σ. της ΠΟΕ - ΔΟΥ και γεν. γραμματέας του Συλλόγου Εφοριακών Αττικής και Δημήτρης Πράττης μέλος του Δ.Σ. του Συλλόγου Εργαζομένων ΔΟΥ Μεσσηνίας, Λακωνίας, Αρκαδίας και μέλος του Δ.Σ. του Ν.Τ. της ΑΔΕΔΥ.
Πέμπτη, 31 Μαϊος 2018 16:42
Εκδήλωση για κατάργηση του ΕΝΦΙΑ
Εκδήλωση με θέμα “Ο ΕΝΦΙΑ είναι φόρος δήμευσης της ακίνητης περιουσίας - Γιατί πρέπει να καταργηθεί” διοργάνωσε χθες η Επιτροπή Αλληλεγγύης και Αγώνα Μεσσηνίας, στην αίθουσα εκδηλώσεων της εφημερίδας «Ελευθερία», στην Καλαμάτα.
Κατηγορία
Κοινωνία