Η εκδήλωση έγινε με την ευλογία του μητροπολίτη Μεσσηνίας Χρυσόστομου, στον αύλειο χώρο, τηρουμένων των μέτρων προστασίας από την πανδημία. Ακολούθησαν κληρώσεις και μοιράστηκαν δώρα στους τυχερούς όλων των τάξεων του σταθμού.
Την πίτα του έκοψε ο Παιδικός Σταθμός «Παπαδοπούλειο» της Ιεράς Μητρόπολης Μεσσηνίας.
Η εκδήλωση έγινε με την ευλογία του μητροπολίτη Μεσσηνίας Χρυσόστομου, στον αύλειο χώρο, τηρουμένων των μέτρων προστασίας από την πανδημία. Ακολούθησαν κληρώσεις και μοιράστηκαν δώρα στους τυχερούς όλων των τάξεων του σταθμού.