Όπως φαίνεται και στην φωτογραφία, τα νερά προέρχονται από την οδό Μαχάωνος, που φθάνουν στην Παλαιολόγου δημιουργώντας μικρό... καταρράκτη. Σύμφωνα μάλιστα με περίοικους τα νερά τρέχουν εδώ και τουλάχιστον μία ώρα.
Ποτάμι το νερό στην οδό Παλαιολόγου στην Καλαμάτα έπειτα από βλάβη.
Όπως φαίνεται και στην φωτογραφία, τα νερά προέρχονται από την οδό Μαχάωνος, που φθάνουν στην Παλαιολόγου δημιουργώντας μικρό... καταρράκτη. Σύμφωνα μάλιστα με περίοικους τα νερά τρέχουν εδώ και τουλάχιστον μία ώρα.