Θα δοθεί στην αίθουσα Αλέκος Παπαδόπουλος στις 9 το βράδυ. Πρόκειται για το έργο των Ρέππα-Παπαθανασίου σε σκηνοθεσία Κώστα Λαού, που με πολύ μεγάλη επιτυχία ήδη έχουν παρουσιάσει από το τέλος Μαρτίου, σκορπίζοντας άφθονο γέλιο στο κοινό.
Παίζουν με αλφαβητική σειρά: Αντωνακοπούλου Παναγιώτα, Γεωργιάδου Μαρία, Δημητράκης Θοδωρής, Κανελλόπουλος Γιώργος, Κοπελούδη Έφη, Παπαδόπουλος Κυριάκος, Πλέτσα Πάτυ, Σαρδέλη Χριστίνα, Σταθόπουλος Γιάννης, Φοίφα Έλενα. Σκηνογραφία: Δήμητρα Πανάγου, χορογραφία: Ακριβή Βλαχούλη, κατασκευή σκηνικών: Χριστίνα Σαρδέλη, βίντεο φωτογραφίες: Other View, Ελένη Αρεστη, Σάκης Φωτόπουλος, ήχος και φως: Αφοί Λάγαρη. Επιμέλεια αφίσας και ζωγραφική: Θανάσης Σαμπαζιώτης, Ειρήνη Φωτιάδου.
Κ.Μπ.