Αυτό έχει ως εξής: πρόεδρος: Ντίνα Αντωνάκου – Γκότση, αντιπρόεδρος: Τασιάννα Κροντήρη, γεν. γραμματέας: Αγγελική Τσόλκα, ταμίας: Νίκος Τερζής, μέλη: Σάκης Μαρκόπουλος, Λίτσα Τσιχριτζή, Κέλλυ Δημητρούλια. Αναπληρωτικά μέλη: Ευσταθία Βασιλοπανάγου, Ρένα Ρούτση. Η εξελεγκτική επιτροπή αποτελείται από τους: Σαβέρια Μπουσούνη, Δήμητρα Πριστούρη, Παναγιώτα Κωνσταντοπούλου. Αναπληρωματικό μέλος είναι η Γεωργία Μαυρέα.