Με δημιουργίες γονιών και μαθητών που είχαν έντονο πασχαλινό άρωμα , κέντρισαν το ενδιαφέρον των συμπολιτών τους , σε μια προσπάθεια να προβάλουν το σχολείο τους προς την τοπική κοινωνία πετυχαίνοντας παράλληλα και την στήριξη του.
Κ.Μπ.
Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε το πρωί του Σαββάτου στην κεντρική πλατεία των Γαργαλιάνων το Πασχαλινό Bazaar που διοργάνωσε ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 1ου Νηπιαγωγείου Γαργαλιάνων.
Με δημιουργίες γονιών και μαθητών που είχαν έντονο πασχαλινό άρωμα , κέντρισαν το ενδιαφέρον των συμπολιτών τους , σε μια προσπάθεια να προβάλουν το σχολείο τους προς την τοπική κοινωνία πετυχαίνοντας παράλληλα και την στήριξη του.
Κ.Μπ.