Οι εκλογές για την ανάδειξη του νέου Δ.Σ. θα γίνουν τη Δευτέρα 13 Φεβρουαρίου, στην Καλαμάτα, στο αμφιθέατρο "Αλέξανδρος Κουμουνδούρος" της Νομαρχίας, από τις 4 το απόγευμα έως τις 8 το βράδυ.
Οι υποψήφιοι πρόεδροι είναι: Αδαμόπουλος Αναστάσιος (πολιτικός μηχανικός), Μαστραγγελόπουλος Κωνσταντίνος (αρχιτέκτων μηχανικός), Μουντανέας Παναγιώτης (πολιτικός μηχανικός), Παναγόπουλος Νεκτάριος (πολιτικός μηχανικός).
Για το Διοικητικό Συμβούλιο υποψήφιοι είναι: Γιαννακόπουλος Νικόλαος (πολιτικός μηχανικός), Κονταξής Δημήτριος (πολιτικός μηχανικός), Μαστραγγελόπουλος Κωνσταντίνος (αρχιτέκτων μηχανικός), Παναγόπουλος Νεκτάριος (πολιτικός μηχανικός), Παπαευσταθίου Βασίλειος (πολιτικός μηχανικός), Ρεϊτζόπουλος Γεώργιος (ηλεκτρολόγος μηχανικός).