Από το δήμο έχουν προκηρυχθεί 6 θέσεις πλήρους απασχόλησης, για τις οποίες έχουν κατατεθεί 80 αιτήσεις και 11 θέσεις μερικής απασχόλησης, για τις οποίες έχουν κατατεθεί 63 αιτήσεις.
Πιο συγκεκριμένα στη σελίδα του δήμου www.dimostrifylias.gr αλλά και στη “Διαύγεια” έχουν αναρτηθεί οι εξής πίνακες: α) Προσωρινός πίνακας κατάταξης πλήρους απασχόλησης, β) προσωρινός πίνακας κατάταξης μερικής απασχόλησης και γ) προσωρινός γενικός πίνακας βαθμολογικής κατάταξης των υποψηφίων. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν σήμερα και αύριο να υποβάλουν ηλεκτρονικά αίτηση για εξέταση εσφαλμένου υπολογισμού μοριοδότησης στη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου dimtrifylias@gmail.com.
Κ.Μπ.