Στην Οικονομική Επιτροπή εξελέγησαν οι αντιδήμαρχοι Δημοσθένης Τράγος και Λεωνίδας Φίλος, ο σύμβουλος της μείζονος μειοψηφίας Κωνσταντίνος Ντονάς, ο σύμβουλος της πρώτης ελάσσονος Γιάννης Παπαδόπουλος και ο σύμβουλος της δεύτερης ελάσσονος Σπύρος Αδαμόπουλος, ενώ από την δήμαρχο Παναγιώτα Γεωργακοπούλου έχουν οριστεί οι αντιδήμαρχοι Κώστας Δημητρακόπουλος (ως πρόεδρος) και Ηλίας Ντονάς.
Στην Επιτροπή Ποιότητας Ζωής εξελέγησαν από τη δημοτική αρχή οι Ιωάννης Τσάλτας και Λεωνίδας Φίλος και από τις μειοψηφίες οι Δημήτρης Καραμπούλας, Αλίκη Ρέβη και Παύλος Μητρόπουλος, ενώ από την δήμαρχο έχουν οριστεί οι αντιδήμαρχοι Ηλίας Ντονάς (ως πρόεδρος) και Κώστας Δημητρακόπουλος.