Ο Γιώργος Κωνσταντόπουλος ορκίστηκε και ανέλαβε τοπικός σύμβουλος της Κοινότητας Κυπαρισσίας, μετά την παραίτηση του τοπικού συμβούλου Κώστα Παντελή για προσωπικούς λόγους.
Κ.Μπ.
Ο Γεώργιος Κωνσταντόπουλος ορίστηκε αναπληρωτής της προέδρου του Συμβουλίου Κοινότητας Κυπαρισσίας, με απόφαση της ίδιας της προέδρου Σόνιας Τουρκολιά.
Ο Γιώργος Κωνσταντόπουλος ορκίστηκε και ανέλαβε τοπικός σύμβουλος της Κοινότητας Κυπαρισσίας, μετά την παραίτηση του τοπικού συμβούλου Κώστα Παντελή για προσωπικούς λόγους.
Κ.Μπ.