Για τους σκοπούς του Συλλόγου, που αφορούν την ανάπτυξη κάθε μορφής εθελοντικής δραστηριότητας για την προστασία του περιβάλλοντος, ενημέρωσαν τον Δήμαρχο ο Πρόεδρος του εθελοντικού συλλόγου Παναγιώτης Λεντζής, η γενική γραμματέας Αγγελική Χρονοπούλου και η ταμίας Εύη Τζώρτζη.
Παρασκευή, 12 Ιουλίου 2024 10:45
Οι «Εθελοντές Μεσσηνίας» στον Βασιλόπουλο
Εθιμοτυπική επίσκεψη στον Δήμαρχο Καλαμάτας Θανάση Βασιλόπουλο πραγματοποίησαν χθες μέλη του νεοσύστατου Εθελοντικού Συλλόγου Πολιτικής Προστασίας Περιφερειακής Ενότητας Μεσσηνίας με τίτλο «Εθελοντές Μεσσηνίας».
Κατηγορία
Δήμοι