Η εκδήλωση θα φιλοξενηθεί στο Πνευματικό Κέντρο Μελιγαλά "Μαρία Κάλλας" στις 8 μ.μ. Την οργάνωση έχει αναλάβει ο Δήμος Οιχαλίας, με σκοπό να τιμήσει την διεθνούς φήμης σοπράνο και να αναδείξει - γνωστοποιήσει σε όλον τον κόσμο τον τόπο καταγωγής της, το Νιοχώρι Μελιγαλά Μεσσηνίας.
Πέμπτη, 27 Απριλίου 2017 16:16
«Η δική μας Μαρία Κάλλας» το Σάββατο στο Μελιγαλά
Η προβολή του φιλμ «Η δική μας Μαρία Κάλλας» του σκηνοθέτη Μπάμπη Τσόκα θα γίνει το Σάββατο στο Μελιγαλά.
Κατηγορία
Εκδηλώσεις