Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στο ξενοδοχείο «Apollo Resort Art».
Ο λογοτέχνης και εκδότης του περιοδικού «Νουμάς» Γιάννης Νικολόπουλος θα αναφερθεί αναλυτικά στο βιβλίο που είναι έκδοση της Μεσσηνιακής Αμφικτυονίας και της Ομοσπονδίας Συλλόγων - Συνδέσμων Τριφυλίας.
Το μενού του δείπνου θα είναι 10 ευρώ το άτομο. Για τη συμμετοχή τους οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να καλούν στα τηλέφωνα 6977-717182 (Παναγιώτης Λούτος) και 6946-540829 (Έφη Μπούνα).
Κ.Μπ.