"Σημάδι" η εκκλησία του Αγιάννη, στην κεραμοσκεπή μέχρι τώρα πόλη των διωρόφων έχουν αρχίσει και ξεφυτρώνουν τσιμεντένια κουτιά ακόμη και στο Ιστορικό Κέντρο.
[Φωτογραφία από το προφίλ στο Fb "Βιβλιοπωλείο Παπαχρήστου"]
Μια εικόνα της Καλαμάτας από το Κάστρο, κάπου στα τέλη της δεκαετίας του 1960 ή αρχές της δεκαετίας του 1970.
"Σημάδι" η εκκλησία του Αγιάννη, στην κεραμοσκεπή μέχρι τώρα πόλη των διωρόφων έχουν αρχίσει και ξεφυτρώνουν τσιμεντένια κουτιά ακόμη και στο Ιστορικό Κέντρο.
[Φωτογραφία από το προφίλ στο Fb "Βιβλιοπωλείο Παπαχρήστου"]