Πρεμιέρα κάνει σήμερα Παρασκευή 27 του μηνός στους Γαργαλιάνους στην «Αποθήκη 186» στις 8 ώρα το βράδυ. Οι παραστάσεις θα συνεχιστούν στις 28 και 29 του μηνός στον ίδιο χώρο στους Γαργαλιάνους. Στις 5 Φεβρουαρίου θα ανέβει στα Φιλιατρά το Φουρναράκειο Πνευματικό Κέντρο, στις 12 Φεβρουαρίου στη Χώρα στο “cine rex”, στις 5 Μαρτίου στη Κυπαρισσία στην αίθουσα «Αλέκος Παπαδόπουλος», στις 20 Μαρτίου στη Καλαμάτα στο Πνευματικό Κέντρο.
Η τιμή εισόδου είναι 8 ευρώ για ενήλικες και 5 ευρώ για τα παιδιά.
Κ.Μπ.