Οι μαθητές συνοδευόμενοι από εκπαιδευτικούς τους είπαν τα κάλαντα σε καταστήματα της κεντρικής αγοράς, στο Δημαρχείο, στο κλιμάκιο της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας και αλλού.
Κ.Μπ.
Τα κάλαντα του Λαζάρου είπαν χθες το πρωί μαθητές του 1ου Δημοτικού Σχολείου Κυπαρισσίας, δίνοντας πασχαλινό χρώμα στην πόλη.
Οι μαθητές συνοδευόμενοι από εκπαιδευτικούς τους είπαν τα κάλαντα σε καταστήματα της κεντρικής αγοράς, στο Δημαρχείο, στο κλιμάκιο της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας και αλλού.
Κ.Μπ.