Πέρα από τη χαλασμένη σε αρκετά σημεία περίφραξη και τις ζημιές στους πάγκους, όπως φαίνεται στη φωτογραφία, η βλάστηση έχει μπει μέσα στο γήπεδο. Αν δεν γίνει σύντομα παρέμβαση, σε λίγο δεν θα έχει χώρο να περάσει ο βοηθός διαιτητή…
Ν.Τσ.
Αρκετά είναι τα προβλήματα στο γήπεδο “Π. Μπαχράμης” και πολλοί παράγοντες και παίκτες ομάδων επισημαίνουν την ανάγκη να γίνει άμεσα παρέμβαση.
Πέρα από τη χαλασμένη σε αρκετά σημεία περίφραξη και τις ζημιές στους πάγκους, όπως φαίνεται στη φωτογραφία, η βλάστηση έχει μπει μέσα στο γήπεδο. Αν δεν γίνει σύντομα παρέμβαση, σε λίγο δεν θα έχει χώρο να περάσει ο βοηθός διαιτητή…
Ν.Τσ.