Έτσι τόσο ο δήμαρχος Καλαμάτας και εκν έου υποψήφιος Θανάσης Βασιλόπουλος, όσο και ο επίσης υποψήφιος δήμαρχος Βασίλης Τζαμουράνης βρέθηκαν στην περιοχή της πυρκαγιάς για να έχουν ιδία άποψη για όλες τις εξελίξεις.
Δ.Πλ.
Μπορεί χθες να ήταν η τελευταία ημέρα κατάθεσης συνδυασμών για τις προσεχείς εκλογές και η προεκλογική περίοδος να βρίσκεται σε πλήρη εξέλιξη, αλλά η χθεσινή πυρκαγιά στην Ασπροπουλιά δεν μπορούσε να μην τραβήξει το ενδιαφέρον των αιρετών.
Έτσι τόσο ο δήμαρχος Καλαμάτας και εκν έου υποψήφιος Θανάσης Βασιλόπουλος, όσο και ο επίσης υποψήφιος δήμαρχος Βασίλης Τζαμουράνης βρέθηκαν στην περιοχή της πυρκαγιάς για να έχουν ιδία άποψη για όλες τις εξελίξεις.
Δ.Πλ.