Το νέο προεδρείο του συλλόγου έχει ως εξής: Πρόεδρος εκλέχτηκε ο Κωνσταντίνος Μούζος, αντιπρόεδρος ο Παναγιώτης Στασινός, γενικός γραμματέας ο Βαγγέλης Γιαννακόπουλος, κοσμήτορας ο Βασίλης Στεργιώτης, ταμίας ο Αργύρης Φράγκος και μέλη οι Χρήστος Μωραγιάννης, Παναγιώτης Μπαρδουνιώτης, Δημήτρης Πουλακίδας και Στάθης Θλιμένος.
Στην Ελεγκτική Επιτροπή εκλέχτηκαν οι Κωνσταντίνος Μπουρδέκας, Παναγιώτης Σπυρόπουλος και Γιώργος Φάβας.