Οπως είπε στην “Ε” υπάλληλος του ΚΕΠ, η καταιγίδα προκάλεσε πτώση τμήματος της ψευδοροφής και βραχύκλωμα που εμπόδιζε τη λειτουργία των υπολογιστών. Το ΚΕΠ ξεκίνησε να λειτουργεί εξυπηρετώντας επείγουσες ανάγκες μετά τις 2 το μεσημέρι.
Δευτέρα, 27 Ιουνίου 2016 14:42
Το ΚΕΠ του Δήμου Καλαμάτας θύμα της κακοκαιρίας
Κλειστό ήταν σήμερα το πρωί το ΚΕΠ στο Διοικητήριο Μεσσηνίας λόγω βραχυκυκλώματος που προκάλεσαν νερά της σαββατιάτικης καταιγίδας.
Κατηγορία
Κοινωνία