Ποιος είπε ότι στον Ταΰγετο δεν μπορεί κάποιος να κάνει σκι; Κι όμως το βίντεο που... αλιεύσαμε από την σελίδα του Ελληνικού Ορειβατικού Συλλόγου Καλαμάτας αποδεικνύει το αντίθετο λίγα χιλιόμετρα μακριά από τη μεσσηνιακή πρωτεύουσα.
Ποιος είπε ότι στον Ταΰγετο δεν μπορεί κάποιος να κάνει σκι; Κι όμως το βίντεο που... αλιεύσαμε από την σελίδα του Ελληνικού Ορειβατικού Συλλόγου Καλαμάτας αποδεικνύει το αντίθετο λίγα χιλιόμετρα μακριά από τη μεσσηνιακή πρωτεύουσα.