Πέμπτη, 28 Αυγούστου 2014 13:55

Ονόματα εισακτέων προηγούμενων ετών από Λύκεια της Μεσσηνίας

Γράφτηκε από την
Ονόματα εισακτέων προηγούμενων ετών από Λύκεια της Μεσσηνίας

Ακολουθεί ο κατάλογος με τα ονόματα των επιτυχόντων  

1o ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ_2012

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΔΕΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΣΟΦΙΑ ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΚΙΚΚΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΜΑΡΟΥΣΙ) - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΣΚΟΠΕΤΕΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 3. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ)
ΧΡΑΜΠΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

 

1o ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ_2013

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

 

2o ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ_2012

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

 

2o ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ_2013

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΔΡΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΕΝΤΙΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

 3o ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ_2012

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ) - (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΣΤΗΛΩΣΗΣ Τ.Ε.)
ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

 3o ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ_2013

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΩ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΑΝΤΟΥΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΑΝΘΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΡΟΥΤΣΗ ΣΤΕΛΛΑ ΦΩΤΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΑΚΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

 4o ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ_2012

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΣΤΡΙΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΥΡΕΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΥΔΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΟΥΤΕΒΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΙΝΤΑΒΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

 4o ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ_2013

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΜΑΝΘΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΩ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΜΠΙΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΚΟΣ ΑΡΕΤΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΜΠΟΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (Σ.Μ.Υ.Ν.)
ΣΓΑΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

 

 5o ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ_2012

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΓΙΟΥΛΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΠΕΤΡΙΧΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΤΣΙΤΣΙΚΑ ΕΛΕΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

 5o ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ_2013

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΜΠΑΤΣΙΚΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)

 

6o ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ_2012

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΠΟΥΤΣΗ ΗΛΙΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

6o ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ_2013

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΑΝ)
ΚΟΛΟΚΑΘΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΣΑΡΔΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΛΓΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

 

ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ _2012

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΓΚΟΝΗ ΗΛΙΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

 

ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ _2013

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΜΠΑΡΚΑ ΗΛΕΚΤΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

 

ΛΥΚΕΙΟ ΘΟΥΡΙΑΣ

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ

 

ΛΥΚΕΙΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ_2013

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΜΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΝΑΡΗΣ ΓΕΝΟΒΕΦΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (ΑΘΗΝΑ)

 

ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΛΙΓΑΛΑ_2013

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΤΣΙΑΜΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

 

 ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ_2013

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)

 

ΛΥΚΕΙΟ ΜΠΟΥΓΑ_2012

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΔΡΟΥΜΠΑΛΗ ΑΘΗΝΑ ΦΩΤΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤ ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

 

ΛΥΚΕΙΟ ΜΠΟΥΓΑ_2013

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΣ ΤΑΣΟΥΛΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΛΥΚΕΙΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ_2013

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΓΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1.ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. 2.ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Τ.Ε.)

 

ΛΥΚΕΙΟ ΧΩΡΑΣ_2012

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΜΠΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

 

ΛΥΚΕΙΟ ΧΩΡΑΣ_2013

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΠΑΤΣΟΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΓΥΡΩ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)


NEWSLETTER