Πρόκειται για: Τον Αναστάσιο Λιακάκη του Δημητρίου, που στις επερχόμενες αυτοδιοικητικές εκλογές θα είναι υποψήφιος για την Τ.Κ. Σιδηροκάστρου της Δημοτικής Ενότητας Αυλώνος.
Τον Ιωάννη Δημητρίου του Διονυσίου, που θα είναι υποψήφιος για τη Δ.Κ. Γαργαλιάνων της Δημοτικής Ενότητας Γαργαλιάνων.
Και την Παναγιώτα Γαρατζιώτη του Δημητρίου, που θα είναι υποψήφια για την Τ.Κ. Πύργου της Δημοτικής Ενότητας Γαργαλιάνων.
«Είμαστε χαρούμενοι και γι' αυτή τη νέα συνεργασία και σίγουροι πως θα επιφέρει τα καλύτερα δυνατά αποτελέσματα στον συνδυασμό και στον τόπο μας» τονίζεται για την κάθε υποψηφιότητα ξεχωριστά.