Μάρτυρας η φωτογραφία των αρχών του 20ού αιώνα σε απροσδιόριστο σημείο. Το ηλεκτρονικό δημοπρατήριο μας λέει ότι η φωτογραφία απαθανατίζει τουρίστριες σε παλιές εποχές.
[Φωτό από το ebay]
Τουρισμό, με όρους εποχής, είχε πάντα η Καλαμάτα.
Μάρτυρας η φωτογραφία των αρχών του 20ού αιώνα σε απροσδιόριστο σημείο. Το ηλεκτρονικό δημοπρατήριο μας λέει ότι η φωτογραφία απαθανατίζει τουρίστριες σε παλιές εποχές.
[Φωτό από το ebay]