Δεξιά η κεραμοσκεπής πόλη με λήψη από το τουριστικό περίπτερο. Και κάτω η “κλασική” παραλία με τα παλιά κτήρια και ένα σημαντικό μοντέρνο στη δεξιά πλευρά της φωτογραφίας.
[Φωτο από το delcampe]
Καλαμάτα... εις τριπλούν από παλιά καρτ-ποστάλ της δεκαετίας του 1960. Αριστερά πάνω η συνοικία του Αγιάννη και το κάστρο από το Νέδοντα με το τουριστικό περίπτερο στη νοτιοδυτική πλευρά.
Δεξιά η κεραμοσκεπής πόλη με λήψη από το τουριστικό περίπτερο. Και κάτω η “κλασική” παραλία με τα παλιά κτήρια και ένα σημαντικό μοντέρνο στη δεξιά πλευρά της φωτογραφίας.
[Φωτο από το delcampe]