Οι πρώτοι κυβόλιθοι έχουν τοποθετηθεί και έχει διαμορφωθεί ο διάδρομος. Με τη δημιουργία του δημότες κι επισκέπτες θα έχουν έναν ακόμα χώρο ξεκούρασης και αναψυχής στην παραλία της πόλης.
Γ.Σ.
Ο κακός καιρός των τελευταίων ημερών έχει φρενάρει τις εργασίες του πάρκου, νότια του “Πανελληνίου”, που φτιάχνει ο Δήμος Καλαμάτας.
Οι πρώτοι κυβόλιθοι έχουν τοποθετηθεί και έχει διαμορφωθεί ο διάδρομος. Με τη δημιουργία του δημότες κι επισκέπτες θα έχουν έναν ακόμα χώρο ξεκούρασης και αναψυχής στην παραλία της πόλης.
Γ.Σ.