Το κινητό βρήκε ο οδηγός Νικόλαος Μπαγουρδής, που κατάφερε να επικοινωνήσει με μία από τις πρόσφατες επαφές που είχε το κινητό και που έτυχε να είναι ο αδελφός του ιδιοκτήτη. Τέτοιες πράξεις μόνο άξιες συγχαρητηρίων είναι.
Κ.Μπ.
Ενα κινητό τηλέφωνο βρήκε χθες το μεσημέρι οδηγός του Δήμου Τριφυλίας στην εθνική οδό Κυπαρισσίας - Φιλιατρών, στο ύψος της Τερψιθέας, το οποίο παρέδωσε στο ΑΤ Τριφυλίας για να το παραλάβει ο κάτοχός του.
Το κινητό βρήκε ο οδηγός Νικόλαος Μπαγουρδής, που κατάφερε να επικοινωνήσει με μία από τις πρόσφατες επαφές που είχε το κινητό και που έτυχε να είναι ο αδελφός του ιδιοκτήτη. Τέτοιες πράξεις μόνο άξιες συγχαρητηρίων είναι.
Κ.Μπ.